JazdaPrzyOkazji.pl

Łączymy kierowców z podróżującymi, ładunki z przewoźnikami...

  • Filtruj kategorię
  • Wszystko
  • Szukam kierowcy
  • Szukam pasażera
  • Szukam przewoźnika
  • Szukam przesyłki
Dodaj ogłoszenie

Polecamy

  • Computer Help
  • Reklama

Ostatnio dodane ośrodki wypoczynkowe

Szukaj hoteli

Ostatnio dodane firmy przewozowe

Szukaj firm przewozowych

Firmy kurierskie Tarnowskie Góry

Firmy kurierskie Tarnowskie Góry

Na stronie uruchomiliśmy możliwość dodawania, oraz szukania Firm Transportowych, oraz Hoteli

Na Naszej stronie znajdą Państwo Firmy Transportowe: krajowe, międzynarodowe z całej Polski.

Znajdą Państwo również Hotele z całej Polski. Tanie noclegi.

Zapraszamy również na Giełdę przeprowadzek: www.gielda.jazdaprzyokazji.pl

Firmy kurierskie Tarnowskie Góry

W dobie Internetu Transport na stopa nabiera nowego znaczenia! Już nie musisz stać na poboczu i patrzeć z nadzieją na każdy mijający Cię samochód. Jazda przy okazji to nowoczesny sposób na podróż. Proste i niezawodne rozwiązanie dla kierowców i podróżnych.

Dzięki nam zaplanujesz swój przejazd – tanio, komfortowo i bezpiecznie. Wejdź na stronę: www.jazdaprzyokazji.pl . Znajdziesz tam nieograniczone możliwości transportu. Nasza platforma łączy kierowców, przewoźników i firmy przewozowe z osobami prywatnymi i firmami poszukującymi możliwość przewozu zarówno osób, jak i ładunków. Pomożemy w wakacyjnej podróży, wyjeździe za granicę, przesłaniu paczki i w przeprowadzce.

Naszym priorytetem jest zapewnienie jazdy przy okazji. Dzięki temu obydwie strony oszczędzają pieniądze i dbają o środowisko. Szybki i łatwy transport to nasza specjalność – przekonaj się, odwiedzając stronę na Facebooku https://www.facebook.com/JazdaPrzyOkazji. Nasz serwis jest bezpłatny, nie ingerujemy także w warunki cenowe podróży. Kierowca lub przewoźnik może zorganizować transport bezpłatnie lub odpłatnie. Nie pobieramy prowizji. Dzięki nam wybierzesz najkorzystniejszą opcję – znajdziesz towarzystwo, zapełnisz bagażnik, dojedziesz do celu tanio i bezpiecznie.